Hier vindt u het lesrooster voor het seizoen 2019-2020

Adressen:

Westwijk:
Jane Adamslaan nr. 13, Amstelveen

Westwijk:
Zeelandiahoeve 5-7, Amstelveen

De Meent:
Orion 3, Amstelveen

Lindelaan:
Lindelaan 334, Amstelveen

Hieronder vindt u de recreatieve lessen van i-Turn Amstelveen.
Let goed op de lessen worden op verschillende locaties gegeven.
Mocht u hier vragen over hebben dan horen wij het graag.

Maandag Dinsdag Woensdag Zaterdag
09.00 - 10.00
Peutergym (samen met ouders)
In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
09.15 - 10.00
10.00 - 11.00
Kleutergym
In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
10.15 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Kleuters groep 1 en 2
in Westwijk (Zeelandiahoeve 5-7)
13.15 - 14.00
14.00 - 15.00
Groep 3
In Westwijk (Zeelandiahoeve 5-7)
14.00 - 14.45

Groep 4 en 5
In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
14.45 - 15.45

Groep 6 en 7
In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
15.45 - 16.45
15.00 - 16.00
Groep 3 en 4
In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
15.30 - 16.30

Groep 5 en 6
In Westwijk (Jane Adamslaan 13) (VOL)
16.30 - 17.30

Groep 7 en 8
In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
17.30 - 18.30

Middelbaar onderwijs
In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
18.30 - 19.30
Groep 3
De Meent (Orion 3)
15.30 - 16.15

Kleuters groep 1 en 2
in Westwijk (Jane Adamslaan 13)
15.30 - 16.15

Groep 3
In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
16.15 - 17.00

Groep 4 en 5
De Meent (Orion 3)
16.15 - 17.15

Groep 4
in Westwijk (Jane Adamslaan 13)
17.00 - 18.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Groep 5 en 6
In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00

Maandag

  • Groep 3 en 4 In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
    15.30 - 16.30
  • Groep 5 en 6 In Westwijk (Jane Adamslaan 13) (VOL)
    16.30 - 17.30
  • Groep 7 en 8 In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
    17.30 - 18.30
  • Middelbaar onderwijs In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
    18.30 - 19.30

Dinsdag

  • Groep 3 De Meent (Orion 3)
    15.30 - 16.15
  • Kleuters groep 1 en 2 in Westwijk (Jane Adamslaan 13)
    15.30 - 16.15
  • Groep 3 In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
    16.15 - 17.00
  • Groep 4 en 5 De Meent (Orion 3)
    16.15 - 17.15
  • Groep 4 in Westwijk (Jane Adamslaan 13)
    17.00 - 18.00
  • Groep 5 en 6 In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
    18.00 - 19.00

Woensdag

  • Kleuters groep 1 en 2 in Westwijk (Zeelandiahoeve 5-7)
    13.15 - 14.00
  • Groep 3 In Westwijk (Zeelandiahoeve 5-7)
    14.00 - 14.45
  • Groep 4 en 5 In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
    14.45 - 15.45
  • Groep 6 en 7 In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
    15.45 - 16.45

Zaterdag

  • Peutergym (samen met ouders) In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
    09.15 - 10.00
  • Kleutergym In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
    10.15 - 11.00
Maandag Dinsdag Woensdag Zaterdag
15.00 - 16.00
Groep 6 en 7
In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
15.45 - 16.45
16.00 - 17.00

Woensdag

  • Groep 6 en 7 In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
    15.45 - 16.45
Maandag Dinsdag Woensdag Zaterdag
10.00 - 11.00
Kleutergym
In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
10.15 - 11.00

Zaterdag

  • Kleutergym In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
    10.15 - 11.00
Maandag Dinsdag Woensdag Zaterdag
15.00 - 16.00
Groep 3 en 4
In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
15.30 - 16.30
16.00 - 17.00

Maandag

  • Groep 3 en 4 In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
    15.30 - 16.30
Maandag Dinsdag Woensdag Zaterdag
16.00 - 17.00
Groep 5 en 6
In Westwijk (Jane Adamslaan 13) (VOL)
16.30 - 17.30
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Groep 5 en 6
In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
18.00 - 19.00

Maandag

  • Groep 5 en 6 In Westwijk (Jane Adamslaan 13) (VOL)
    16.30 - 17.30

Dinsdag

  • Groep 5 en 6 In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
    18.00 - 19.00
Maandag Dinsdag Woensdag Zaterdag
17.00 - 18.00
Groep 7 en 8
In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
17.30 - 18.30
18.00 - 19.00

Maandag

  • Groep 7 en 8 In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
    17.30 - 18.30
Maandag Dinsdag Woensdag Zaterdag
18.00 - 19.00
Middelbaar onderwijs
In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
18.30 - 19.30
19.00 - 20.00

Maandag

  • Middelbaar onderwijs In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
    18.30 - 19.30
Maandag Dinsdag Woensdag Zaterdag
09.00 - 10.00
Peutergym (samen met ouders)
In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
09.15 - 10.00

Zaterdag

  • Peutergym (samen met ouders) In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
    09.15 - 10.00
Maandag Dinsdag Woensdag Zaterdag
14.00 - 15.00
Groep 3
In Westwijk (Zeelandiahoeve 5-7)
14.00 - 14.45
15.00 - 16.00
Groep 3
De Meent (Orion 3)
15.30 - 16.15

Groep 3
In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
16.15 - 17.00
16.00 - 17.00

Dinsdag

  • Groep 3 De Meent (Orion 3)
    15.30 - 16.15
  • Groep 3 In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
    16.15 - 17.00

Woensdag

  • Groep 3 In Westwijk (Zeelandiahoeve 5-7)
    14.00 - 14.45
Maandag Dinsdag Woensdag Zaterdag
14.00 - 15.00
Groep 4 en 5
In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
14.45 - 15.45
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Groep 4 en 5
De Meent (Orion 3)
16.15 - 17.15
17.00 - 18.00

Dinsdag

  • Groep 4 en 5 De Meent (Orion 3)
    16.15 - 17.15

Woensdag

  • Groep 4 en 5 In Westwijk (Jane Adamslaan 13)
    14.45 - 15.45
Maandag Dinsdag Woensdag Zaterdag
13.00 - 14.00
Kleuters groep 1 en 2
in Westwijk (Zeelandiahoeve 5-7)
13.15 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Kleuters groep 1 en 2
in Westwijk (Jane Adamslaan 13)
15.30 - 16.15
16.00 - 17.00

Dinsdag

  • Kleuters groep 1 en 2 in Westwijk (Jane Adamslaan 13)
    15.30 - 16.15

Woensdag

  • Kleuters groep 1 en 2 in Westwijk (Zeelandiahoeve 5-7)
    13.15 - 14.00
Maandag Dinsdag Woensdag Zaterdag
17.00 - 18.00
Groep 4
in Westwijk (Jane Adamslaan 13)
17.00 - 18.00

Dinsdag

  • Groep 4 in Westwijk (Jane Adamslaan 13)
    17.00 - 18.00
No events available!
Westwijk (Jane Adamslaan 13)Westwijk (Zeelandiahoeve 5-7)De Meent (Orion 3)
Maandag
15.30-16.30
Groep 3 en 4
--
16.30-17.30
Groep 5 en 6 (VOL)
--
17.30-18.30
Groep 7 en 8
--
18.30-19.30
Middelbaar onderwijs
--
DinsdagDinsdag
15.30-16.15
Kleuters groep 1 en 2
-15.30-16.15
Groep 3
16.15-17:00
Groep 3
-16.15-17.15
Groep 4 en 5
17.00-18.00
Groep 4
--
18.00-19.00
Groep 5 en 6
--
WoensdagWoensdag
14.45-15.45
Groep 4 en 5
13.15-14.00
Kleuters groep 1 en 2
-
15.45-16.45
Groep 6 en 7
14.00-14.45
Groep 3
-
Zaterdag
09.15-10.00
Peutergym (samen met ouders)
--
10.15-11.00
Kleutergym
--